کتاب تصفیه فاضلاب صنعتی (Industrial Wastewater Treatment)

بازیابی پساب صنعتی/ بازیابی فاضلاب صنعتی صنایع مختلف با توجه به نوع فعالیت خود پساب خروجی با کیفیت متفاوتی را دارند و برای تصفیه هر کدام لازم است که از فرآیند و روش خاصی استفاده شود. بنابراین تصفیه فاضلاب صنعتی بسیار نیاز به توجه و بررسی دارد. کتاب تصفیه فاضلاب صنعتی در این مطلب به طور کامل در این زمینه توضیح داده است.

با توجه به آلودگی بسیاری از منابع آبی به دلیل تخلیه ی فاضلاب های صنعتی در آن ها و سخت گیری سازمان حفاظت محیط زیست در رابطه با حفظ و نگهداری این منابع ارزشمند، تصفیه فاضلاب صنعتی حاصل از صنایع مختلف همواره یکی از دغدغه های پیش روی صاحبان این صنایع بوده است.

SANATI 300x172 - کتاب تصفیه فاضلاب صنعتی

اکثر صنایع فعال در دنیا، روزانه مقادیر قابل توجهی فاضلاب تولید می کنند. اگرچه در بسیاری از کشور های توسعه یافته سعی بر به حداقل رساندن این تولیدات می باشد اما همچنان تولید فاضلاب توسط بسیاری از صنایع، امری اجتناب ناپذیر است. فاضلاب صنعتی، بسته به نوع صنعتی که بدان وابسته است ویژگی های متفاوتی دارد، لذا مهم ترین امر در تصفیه ی هرچه بهتر این فاضلاب ها، بررسی و شناخت مشخصه ی آن ها می باشد.

انتخاب فرآیند تصفیه یکی از مهم ترین بخش های یک سیستم تصفیه فاضلاب است. اگر در انتخاب آن دچار اشتباه شویم باعث وارد شدن ضرر مالی و زمانی خواهد شد. بنابراین مهندسین فاضلاب و محیط زیست با بهره گیری از مراجع مختلف و معتبر و همچنن کسب تجربه می توانند بهترین فرآیند جهت تصفیه فاضلاب صنایع مختلف را انتخاب و طراحی نمایند.

کتاب بازیابی پساب صنعتی

گروه صنعتی رایمون کتاب تصفیه فاضلاب صنعتی را به شما پیشنهاد می کند و لینک دانلود آن را به طور رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد.

لازم به ذکر است این مطلب به طور مرتب بروزرسانی خواهد شد و مطالب و کتب مختلف در زمینه تصفیه فاضلاب صنعتی به این مطلب اضافه خواهد شد.

تاریخ آخرین آپدیت: ۱۳۹۹/۰۵/۰۱

برای دانلود کتاب بر روی آیکون زیر کلیک نمایید:

pdf icon - کتاب تصفیه فاضلاب صنعتی

پسورد فایل: www.raymongroup.ir

این صفحه را به اشتراک بگذارید