طراحی، ارتقا و بهینه سازی اقتصادی به منظور کنترل هوشمند فرآیندی کارخانجات صنعتی و کاهش خطای انسانی با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی.

اتوماسیون کارخانجات

اتوماسیون بطور فزاینده نقش مهمی را در اقتصاد جهانی و در آزمایش و تجربه روزانه ایفا می کند و همچنین برای  کارخانه ها به عنوان یک سیستم کامل ، رباتیک و یکپارچه تمام جنبه های مهندسی و مدیریت پروژه را فراهم می کند.با طراحی، برنامه نویسی و ساخت سیستم های پیچیده می توان تجهیزات و دستگاه های مختلف در صنایع را بصورت اتوماتیک کنترل و خطاهای انسانی در فرآیند های تولید صنایع  متعاقبا تولید ضایعات را تا حد چشمگیری کاهش داد و میزان بازدهی تولید محصولات را نیز افزایش داد.امروزه در واقع از نیروی انسانی به عنوان ناظر بر این سیستم بهره برده می شود.

 

raymon industrial automation1 300x200 - اتوماسیون کارخانجات

با توجه به  زیرساخت اتوماسیون یک کارخانه که درآن محصولات، روش ها، ساختمان (یا گروه ساختمان)، شبکه ها، کنترل کننده ها، رابط ها، ماشین آلات و خطوط مونتاژ که در ساختارهای فیزیکی و سازمانی و امکانات مورد استفاده در تولید کالا دخیل هستند ، لازمه افزایش کمی و کیفی آن کارخانه  استفاده از ماشین آلات پیشرفته و اتوماسیون می باشد. کنترل پروسه و سیستمهای توزین ،سیستم های اندازه گیری پیچیده و… که در صنایعی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی ، صنایع بهداشتی و … بکار می رود ، نیازمند ابزارآلات بسیار دقیق و حساس می باشند. شرکت طرح و توسعه نیرو رایمون با تکیه بر دانش متخصصان خود و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا آمادگی خود را به منظور طراحی، ارتقا، بهینه سازی و ساخت اعلام می دارد. شرکت طرح و توسعه نیرو رایمون در دوحیطه توانایی و آمادگی همکاری با تولیدکنندگان و کارفرمایان را خواهد داشت :

  • ساخت و مونتاژ انواع تابلوهای برق و اتوماسیون با هر نوع کنترلر متناسب با درخواست کارفرما
  • راه اندازی و ساخت خطوط تولید و مونتاژ درصنایع غذایی و بهداشتی و…
این صفحه را به اشتراک بگذارید