طراحی، ارتقا و بهینه سازی اقتصادی به منظور کنترل هوشمند فرآیندی کارخانجات صنعتی و کاهش خطای انسانی با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی.

اتوماسیون کارخانجات

اتوماسیون بطور فزاینده نقش مهمی را در اقتصاد جهانی و در آزمایش و تجربه روزانه ایفا می کند و همچنین برای  کارخانه ها به عنوان یک سیستم کامل ، رباتیک و یکپارچه تمام جنبه های مهندسی و مدیریت پروژه را فراهم می کند.با طراحی، برنامه نویسی و ساخت سیستم های پیچیده می توان تجهیزات و دستگاه های مختلف در صنایع را بصورت اتوماتیک کنترل و خطاهای انسانی در فرآیند های تولید صنایع  متعاقبا تولید ضایعات را تا حد چشمگیری کاهش داد و میزان بازدهی تولید محصولات را نیز افزایش داد.امروزه در واقع از نیروی انسانی به عنوان ناظر بر این سیستم بهره برده می شود.

 

با توجه به  زیرساخت اتوماسیون یک کارخانه که درآن محصولات، روش ها، ساختمان (یا گروه ساختمان)، شبکه ها، کنترل کننده ها، رابط ها، ماشین آلات و خطوط مونتاژ که در ساختارهای فیزیکی و سازمانی و امکانات مورد استفاده در تولید کالا دخیل هستند ، لازمه افزایش کمی و کیفی آن کارخانه  استفاده از ماشین آلات پیشرفته و اتوماسیون می باشد. کنترل پروسه و سیستمهای توزین ،سیستم های اندازه گیری پیچیده و… که در صنایعی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی ، صنایع بهداشتی و … بکار می رود ، نیازمند ابزارآلات بسیار دقیق و حساس می باشند. شرکت طرح و توسعه نیرو رایمون با تکیه بر دانش متخصصان خود و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا آمادگی خود را به منظور طراحی، ارتقا، بهینه سازی و ساخت اعلام می دارد. شرکت طرح و توسعه نیرو رایمون در دوحیطه توانایی و آمادگی همکاری با تولیدکنندگان و کارفرمایان را خواهد داشت :

  • ساخت و مونتاژ انواع تابلوهای برق و اتوماسیون با هر نوع کنترلر متناسب با درخواست کارفرما
  • راه اندازی و ساخت خطوط تولید و مونتاژ درصنایع غذایی و بهداشتی و…
اتوماسیون کارخانجات
به این مطلب امتیاز دهید
این صفحه را به اشتراک بگذارید