فروش و تامین انواع پمپ و ارائه خدمات تجاری، فنی و مشاوره ای در زمینه الکتروموتور و … با توجه به توانمندی فنی و پشتوانه تجاری.

شرکت مهندسی رایمون با تکیه بر توانمندی، دانش متخصصان و بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا، آمادگی خود را در زمینه خرید، فروش، مشاوره فنی و راه اندازی انواع پمپ به واحد های مسکونی، صنعتی، کشاورزی، ساختمانی و راه سازی اعلام می دارد.

 

raymon pump2 300x246 - پمپ

خانگی

به منظور افزایش فشار آب خانه، ساختمان، آپارتمان و ویلا ها به کار می رود. متراژ واحد، تعداد شیرها و همچنین تعداد طبقات عواملی هستند که در انتخاب پمپ خانگی موثر می باشند. پمپ با مخازن انبساط یا با کلید اتوماتیک و یا بوستر پمپ از انواع پمپ خانگی هستند که با توجه به موارد مذکور، یکی از آن ها انتخاب می گردد.

 

 

 

raymon pump1 300x240 - پمپلجن کش

لجن کش ها جزء موتور های مستغرق سانتریفیوژ هستند و در دو نوع لجن کش سه فاز و لجن کش تک فاز ارائه می گردند. بسته به نیاز مشتری با جنس بدنه متفاوت عرضه می گردند که لجن کش استیل، لجن کش چدن از آن جمله می باشند. برای مثال عمده ترین کاربری این محصولات چاه آب می باشد. از دیگر کاربردهای لجن کش ها می توان به انتقال و پمپاژ فاضلاب صنعتی و فاضلاب خانگی و دیگر سیالات دارای ذرات معلق و ذرات جامد اشاره نمود. این محصولات می توانند به سنسورهای حرارتی، روغن، بیرینگ، آب و رطوبت مجهز شوند که این موضوع بستگی به توان نامی محصول دارد.

 

raymon pump3 240x300 - پمپطبقاتی

از گروه پمپ های سانتریفیوژ هستند که در انواع طبقاتی عمودی و طبقاتی افقی و از متریال های متفاوت مانند چدن و استیل ساخته می شوند و جهت کاربردهای متنوع صنعتی و کشاورزی به کار می رود.

کاربرد پمپ سانتریفیوژ طبقاتی:

  • افزایش فشار آب در بخش های صنعتی، کشاورزی و ساختمانی
  • انتقال آب سرد و گرم برای سیستم های حرارتی و تهویه مطبوع
  • تغذیه دیگ های بخار
  • دستگاه های تصفیه آب RO و آب شیرین کن
  • آبرسانی و آتش نشانی
  • فواره ها
این صفحه را به اشتراک بگذارید