سوالات متداول در مورد فروش خدمات

نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟
نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟نحوه پرداخت آنلاین چگونه است ؟
محل شما در کجاست ؟محل شما در کجاست ؟محل شما در کجاست ؟محل شما در کجاست ؟محل شما در کجاست ؟محل شما در کجاست ؟محل شما در کجاست ؟محل شما در کجاست ؟محل شما در کجاست ؟محل شما در کجاست ؟محل شما در کجاست ؟محل شما در کجاست ؟
زمان اتمام پروژه چه زمانی است ؟زمان اتمام پروژه چه زمانی است ؟زمان اتمام پروژه چه زمانی است ؟زمان اتمام پروژه چه زمانی است ؟زمان اتمام پروژه چه زمانی است ؟زمان اتمام پروژه چه زمانی است ؟زمان اتمام پروژه چه زمانی است ؟زمان اتمام پروژه چه زمانی است ؟زمان اتمام پروژه چه زمانی است ؟زمان اتمام پروژه چه زمانی است ؟زمان اتمام پروژه چه زمانی است ؟

مشاوره و تامین یونیت های هوادهی معروف به Air Blower به همراه تجهیزات مورد نیاز از قبیل دیفیوزر با بهره گیری از تجارب ارزنده متخصصان خود و همکاری فنی با شرکت های مطرح تولید کننده بلوئر.

بلوئر

شرکت مهندسی رایمون با کادری مجرب و توانمند آمادگی خود را در زمینه مشاوره در انتخاب بلوئر، فروش بلوئر، جایگزینی، نصب و راه اندازی بلوئر در برند های Aerzen، Long Tech، Side Channel و … در صنعت آب و فاضلاب اعلام می دارد. در فرآیند های هوازی بیولوژیکی از قبیل لجن فعال متعارف، لجن فعال هوادهی گسترده (EAAS)، فرآیند رشد چسبیده با مدیای معلق (MBBR)، فرآیند رشد چسبیده با مدیای ثابت (IFAS) و سایر فرآیند های هوازی که در تصفیه بیولوژیکی مورد استفاده قرار می گیرند، بهره گیری و استفاده از هواده ها به منظور رشد و تکثیر میکروارگانیسم های هوازی امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد.

 

raymon blower1 300x300 - بلوئر

روتس بلوئر

بلوئرهای روتس ماشین های دو محوره ای هستند که از یک پوسته و دو روتور تشکیل شده اند که با چرخش روتورها در داخل هم و ایجاد خلاء از طرف دیگر، هوادهی می کنند. بلوئرهای فوق دارای حجم بالای هوادهی و فشار ۱ بار مثبت هستند و عمده کاربرد آن ها هوادهی در صنعت آب و فاضلاب و انتقال مواد در کارخانجات سیمان، آرد، گرانول و … می باشد. مزایای روتس بلوئر عبارتند از: مصرف انرژی کم (با کنترل فشار برگشتی مصرف انرژی کاهش می بابد)، نویز پایین (کاهش نویز و صدا در مدل روتس تا مقدار ۵ دسی بل)، طول عمر بالا.

 

 

 

raymon blower2 300x245 - بلوئر

سایدچنل

بلوئرهای ساید چنل ماشین های تک محوره هستند که با ایجاد جریان مغشوش هوائی و ایجاد جریان گردابه ای اقدام به ایجاد فشار حداکثر ۵۰۰ میلی بار می نمایند. بلوئرهای فوق در صنایعی که احتیاج به هوادهی کم عمق و کم فشار دارند ( مانند حوضچه های پرورش ماهی و میگو) استفاده می شوند.

 

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه انواع بلوئر شرکت زیست آب پژوهش به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فروش انواع بلوئر زیست آب پژوهش

این صفحه را به اشتراک بگذارید