ممبران RO صنعتی و خانگی

شرکت مهندسی رایمون با کادری مجرب و توانمند ارائه دهنده مشاوره، خرید، تعویض، نصب و راه اندازی ممبران های اسمز معکوس، نانو فیلتراسیون، اولترافیلتراسیون و میکروفیلتراسیون خانگی و صنعتی در برند های Filmtec، CSM، TORAY و … می باشد.

با توجه به کمبود آب و کاهش منابع آب شیرین در سطح جهان، محققان و دانشمندان در دهه های گذشته طرحی را ارائه دادند که با آن می توان بدون استفاده از مواد شیمیایی و تنها با استفاده از فشار، فرآیند شیرین سازی آب های شور و تبدیل آن به آب شرب را انجام داد.

امروزه استفاده از تکنولوژی اسمز معکوس (RO) و نانو فیلتراسیون به منظور تصفیه آب های شور و لب شور و تولید آب آشامیدنی گسترش پیدا کرده است. در کشور ایران با توجه به اینکه منابع آب شیرین محدود می باشد باعث شده است تا کارشناسان و مهندسان صنعت آب و فاضلاب بصورت گسترده از این تکنولوژی بصورت کاملا بهینه و با راندمان تصفیه بالا استفاده کنند، تا تامین آب شرب شهر ها و روستاها با مشکل مواجه نشود.

اساس کار تکنولوژی اسمز معکوس بر پایه فشار اسمزی می باشد و جداسازی و تولید آب خالص و آشامیدنی توسط ممبران ها و با فشار بالا انجام می گیرد.

ممبران RO صنعتی و خانگی؛ ارائه خدمات فنی و مشاوره ای توسط متخصصان مجرب در زمینه تامین ممبران و فیلترهای آب شیرین کن های خانگی ، صنعتی و دریایی

 

raymon membrane1 300x199 - ممبران RO صنعتی | ممبران فیلمتک Filmtecممبران آب شیرین کن

ممبران RO صنعتی و خانگی، ممبران اصلی ترین جز فرآیند فرآیند شیرین سازی آب به شمار می آید و بیش از ۴۰ سال از قدمت آن در شیرین سازی آب های شور می  گذرد. آب شور با فشار بالا وارد ممبران شده و بخشی از آن بر مبنای پدیده اسمز معکوس، شیرین سازی می شود. متناسب با میزان شوری و املاح محلول در آب، نوع ممبران اعم از ممبران آب لب شور یا آب دریا تعیین می گردد. ممبران های آب لب شور و دریا عمدتا در سایز های ۴ و ۸ اینچ توسط تولید کنندگاه عرضه می گردد.
برند Filmtec
محصول شرکت تولید مواد و محصولات شیمیایی Dow (1897) آمریکا / با نام تجاری فیلمتک Filmtec
یکی از شناخته شده ترین محصولات این شرکت بین المللی، فیلتر های اسمز معکوس (ممبرین/ممبران) مورد استفاده در تصفیه آب در ابعاد خانگی و صنعتی است.
به دلیل کیفیت و طول عمر بالا این برند به یکی از محبوب ترین برند های فیلتر اسمز معکوس RO بدل شده است. به دلیل محبوبیت بسیار بالای این ممبرین ها هزاران شرکت تولید کننده ممبرین در حال تولید جنس تقلبی این فیلترها هستند. بنابراین ضروریست این فیلترها تنها از نمایندگی های مجاز این محصول خریداری شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع ممبران اسمز معکوس به لینک زیر مراجعه کنید.

ممبران اسمز معکوس

filmtec 300x165 - ممبران RO صنعتی | ممبران فیلمتک Filmtec
با تماس با مشاورین ما می توانید از موجودی انواع ممبران و مشخصات فنی محصولات مطلع شده و ممبران مناسب خود را با بهترین قیمت انتخاب و خریداری نمایید.

این صفحه را به اشتراک بگذارید