دیفیوزر قارچی/طبقه ای

دیفیوزر هوادهی قارچی یا دیفیوزر هوادهی طبقه ای در تصفیه خانه های آب و فاضلاب و همچنین پرورش آبزیان کاربرد دارد. این نوع از دیفیوزرها که حباب درشت نیز هستند در واحدهای تصفیه خانه که نیاز به اختلاط از طریق ایجاد تلاطم به وسیله انتقال هوا را دارند استفاده می شوند. این دیفیوزرها راندمان بالایی در انتقال اکسیژن و ایجاد تلاطم دارند و در حوضچه های متعادل ساز کاربرد مهمی دارند. از دیگر مزایای دیفیوزر قارچی یا دیفیوزر طبقه ای، پایین بودن احتمال گرفتگی این ها می باشد که می توان در هاضم های هوازی لجن نیز استفاده نمود. بازده انتقال هوا توسط دیفیوزرهای قارچی یا دیفیوزرهای طبقه ای زیاد بوده که نزدیک کف مخزن روی لوله های توزیع هوا نصب می شوند.

دیفیوزر قارچی یا دیفیوزر طبقه ای در انواع: ۳طبقه، ۴طبقه، ۵طبقه و ۶طبقه ساخته می شود. میزان دبی و ظرفیت هر کدام از این دیفیوزرها متفاوت می باشد. دیفیوزر قارچی یا دیفیوزر طبقه ای سه طبقه دارای ظرفیت ۳ متر مکعب، ۴ طبقه نزدیک به ۴ متر مکعب، ۵ طبقه ۵ متر مکعب و ۶ طبقه ۶ متر مکعب می باشد.

شرکت زیست آب پژوهش تنها تولیدکننده این نوع از دیفیوزرها می باشد که با قیمتی بسیار مناسب آن ها را عرضه می کند. می توانید جهت اطلاع از قیمت دیفیوزر قارچی یا قیمت دیفیوزر طبقه ای با کارشناسان بخش فروش در این شرکت تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱-۴۴۱۷۹۴۵۵

۰۲۱-۴۴۱۷۹۶۰۴

۰۹۰۲۲۲۳۴۳۴۳

دیفیوزر قارچی/طبقه ای + عکس

اسم این دیفیوزر همانطور که در عکس زیر هم مشخص است به دلیل شکل ظاهری آن

قارچی یا طبقه ای نامیده شده است. البته از اسم های دیگر این نوع دیفیوزر می توان به دیفیوزر گنبدی و دیفیوزر چتری هم اشاره کرد.

تصویر زیر مربوط به دیفیوزر قارچی یا طبقه ای با ۴ طبقه می باشد که ظرفیت ۴ متر مکعب را دارد.

photo 2024 05 28 09 46 29 300x211 - دیفیوزر قارچی/طبقه ای

این صفحه را به اشتراک بگذارید