ممبران فیلمتک ۴ و ۸ اینچ

ممبران ها در فرآیند تصفیه آب در دستگاه آب شیرین کن جز اساسی به شمار می روند. این اجزا در تصفیه آب لب شور و دریا مورد استفاده قرار گرفته و در ابعاد ۲/۵، ۴ و ۸ اینچ توسط شرکت های مختلف تولید می شوند. گروه صنعتی رایمون نمایندگی انواع فیلتر ممبران ۲/۵ اینچ فیلمتک، فیلتر ممبران ۴ اینچ فیلمتک و فیلتر ممبران ۴۸ اینچ فیلمتک با مناسب ترین قیمت می باشد. ممبران آب شیرین کن به دو دسته BW و SW تقسیم می شوند. BW جهت تصفیه آب لب شور و SW جهت تصفیه آب دریا مورد استفاده قرار می گیرد که این عوامل در تعیین قیمت ممبران فیلمتک تاثیرگذار می باشد. از جمله پر کاربرد ترین فیلتر ممبران ها می توان به ممبران BW30-4040 و ممبران BW30-400 اشاره کرد.

ممبران فیلمتک سریال 1 - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

 

کمپانی تولید کننده ممبران های فیلمتک یا همان DOW COMPANY یکی از معروف ترین و معتبر ترین تولید کنندگان ممبران دستگاه آب شیرین کن است. این برند معتبر محبوبیت زیادی در بین سازندگان و صاحبان دستگاه تصفیه آب دارد. لیکن همواره در هنگام خرید باید به اصالت و کیفیت کالا توجه داشت.

مشخصات ممبران BW30-400 فیلمتک هشت اینچ

ممبران فیلمتک در شرایط استاندارد دارای سطح فعال اسمیfe2  ۴۰۰ معادل ۳۷ مترمربع و متوسط جریان عبوری gpd 10500 معادل ۴۰ متر مکعب بر روز می باشد. سطح فعال بالای FILMTEC BW30-400 سبب کارایی بالای این ممبران ها شده و راندمان دستگاه RO را به میزان چشم گیری بالا می برد و سبب افزایش کارایی سیستم با تعداد کمتری از ممبران می شود. فیلتر ممبران BW30-400 آب لب شور قابلیت تولید ۱۰۵۰۰ گالن در روز معادل ۴۰۰۰۰ لیتر دارد. این فیلتر دارای نرخ دفع ۵/۹۹ درصد می باشد. این ممبران نسبت به ممبران ۸ اینچ دارای ظرفیت بالاتری بوده و برای دستگاه هایی با ظرفیت بیشتر می باشد. هوزینگ این ممبران بسیار قوی بوده و از ثبات زیادی برخوردار است.

که این امر به معنای اشغال فضای کمتر سیستم تصفیه آب RO و بخصوص کاهش هزینه نصب و راه اندازی سیستم می باشد. جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت انواع ممبران FILMTEC  با ما تماس بگیرید.

ممبران FILMTEC - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

 

شرایط نگهداری ممبران ۸ اینچ FILMTEC 

نوع ممبران: Thin-Film Composite

بیشترین فشار کاربری: ۶۰۰ psi (4.1 MPa)

بیشترین دمای کاربری: ۱۱۳°F (45°C)

بیشترین کدورت آب ورودی: ۱ NTU

ظرفیت پذیرش کلر: <0.1 ppm

محدوده pH، در حالت پیوسته:۲-۱۱

محدوده pH، در کوتاه مدت (۳۰ دقیقه):۱-۱۲

بیشترین دبی جریان ورودی: ۸۵ gpm (19 m3/h)

بیشترین نرخ چگالی نمک ورودی: SDI 5

membrane - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

با توجه به هزینه بالای خرید ممبران ها و دستگاه RO بحث نگهداری و پیش تصفیه این ممبران ها از اهمیت خاصی برخوردار است. به این منظور همواره میزان جامدات معلق و سختی آب کنترل می گردد و در صورت زیاد بودن این پارامترها با استفاده از روش های مختلف همچون استفاده از فیلتر شنی، فیلتر کربنی، کارتریج، ستون های رزین و سختی گیر جهت جلوگیری از تشکیل رسوب بکار گرفته می شود. از طرفی بسته به غلظت این مواد در بسیاری از موارد به منظور کاهش هزینه ها استفاده از آنتی اسکالانت مرغوب جهت جلوگیری از تشکیل رسوب بر روی ممبران توصیه می گردد.

ممبران فیلمتک 225x300 - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

 

 

 

راهنمای بهره برداری ممبران Filmtec:

در هنگام راه اندازی، پایان استفاده و شست و شو و سایر مراحل از ایجاد فشار ناگهانی و یا تغییرات سریع جریان بر سیستم خودداری فرمایید. در هنگام شروع استفاده تغییر تدریجی سیستم از حالت خاموش به حالت بهره برداری به شرح زیر پیشنهاد می شود: فشار ورودی باید به تدریج طی ۳۰ تا ۶۰ ثانیه افزایش یابد. سرعت جریان عمودی باید طی ۱۵ تا ۲۰ ثانیه حاصل گردد. همچنین آب خروجی یک ساعت اول شروع به کار دستگاه دور ریخته شود.

ممبران RO 300x234 - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

اطلاعات عمومی ممبران های فیلمتک:

اجزا پس از اولین استفاده همواره مرطوب نگه داری شوند. اگر محدودیت های بهره برداری ممبران فیلمتک ذکر شده رعایت نگردد، گارانتی ارائه شده توسط این شرکت قابل پیگیری نمی باشد. به منظور جلوگیری از رشد بیولوژیکی بر ممبران در طول زمان های خاموشی طولانی سیستم تصفیه آب پیشنهاد می شود ممبران ها در محلول نگهدارنده قرار داده شوند. بیشترین فشار قابل تحول بر هوزینگ (پرشر وسل) ۵۰ PSI معادل ۴/۳ بار است.

گروه صنعتی رایمون نمایندگی انواع ممبران فیلمتک در ایران بوده و کلیه ممبران های این شرکت با گواهی اصالت و سریال نامبر معتبر ارائه می گردد.

مشخصات ممبران فیلمتک چهار اینچ

ممبران ۴ اینچ Filmtec مدل BW30-4040 در دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این ممبران قادر به کاردر دمای حداکثر ۴۵ سانتی گراد و فشار ۴۱ بار می باشد. برند فیلمتک دارای استاندارد های صنعتی بوده و جنس بدنه ممبران ها از مقاومت بالایی برخوردار است. از این ممبران ها درتصفیه آب لبشور استفاده شده و قابلیت تولید روزانه ۲۴۰۰ گالن معادل ۹۰۰۰ لیتر را دارا هستند. سطح موثر فیلتراسیون ۲/۷ مترمربع ودقت فیلتراسیون ۵/۹۹ درصد می باشد. حداکثر افت فشار ممبران ۴ اینچ فیلمتک برابر با  ۱ بار و فشار عملیاتی این ممبران بین ۲۲۵ – ۶۰۰ psi است. همچنین بیشترین میزان جریان آب‌ ورودی برابر با ۳.۶ مترمکعب درساعت می باشد.

فیلمتک چهار اینچ - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

این ممبران ها به دلیل طراحی بدنه منحصر به فرد دارای مقاوم بسیار بالایی هستند.

شرایط نگهداری ممبران ۴ اینچ FILMTEC 

نوع ممبران: Thin-Film Composite

بیشترین فشار کاربری: ۶۰۰ psi (4.1 MPa)

بیشترین دمای کاربری: ۱۱۳°F (45°C)

بیشترین کدورت آب ورودی: ۱ NTU

ظرفیت پذیرش کلر: <0.1 ppm

محدوده pH، در حالت پیوسته:۲-۱۱

محدوده pH، در کوتاه مدت (۳۰ دقیقه):۲-۱۱

بیشترین دبی جریان ورودی:   ۳.۶ m3/h

بیشترین نرخ چگالی نمک ورودی: SDI 5

ممبران فیلمتک 4 اینچ 300x188 - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

با استفاده از ممبران ۴ اینچ فیلمتک BW30-4040 کلیه ناخالصی ها، املاح و نمک ها از آب جدا می شود. غشای این ممبران ها از جنس پلی آمید بوده و دارای حداکثر افت فشار ۱ بار می باشد. باید توجه داشت حداکثر کدورت آب ورودی به دستگاه ۵ SDI می باشد.

نگهداری فیلتر ممبران ۴ اینچ فیلمتک/ ممبران BW30-4040

باید توجه داشت برخی عوامل سبب کاهش عمر ممبران می گردد. یکی از این عوامل وجود کلر در آب ورودی دستگاه آب شیرین کن است. کلر سبب اکسید شدن ممبران و در طی زمان تخریب و از بین رفتن ممبران RO می شود. به این منظور از روش های پیش تصفیه در دستگاه RO استفاده می گردد. از این روش ها می توان به استفاده از فیلتر کربتی پیش از هوزینگ های دستگاه اشاره کرد. این امر سبب افزایش کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه آب شده و از طرفی طول عمر ممبران ها افزایش یافته و کمک شایانی به کاهش هزینه ها می نماید.

فیلتر ممبران فیلمتک ۴ اینچ/ ممبران BW30-4040

تجربه بالای مهندسین ما در ساخت انواع دستگاه آب شیرین کن صنعتی و نیمه صنعتی نشان داده ممبران های فیلمتک (ممبران BW30-4040 و ممبران BW30-400) از با دوام ترین و با کیفیت ترین ممبران های موجود در بازار بوده وبا با رعایت نکات بهره برداری دارای طول عمر بسیار بالا می باشد. علارغم قیمت بالاتر این ممبران نسبت به سایر ممبران های موجود در بازار با توجه به دوام بالا استفاده از ممبران Filmtec از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد.

1 1 - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

نکات نگهداری از ممبران دستگاه تصفیه آب صنعتی

-قبل از قرار دادن ممبران ها در دستگاه آب شیرین کن RO کلیه دستورالعمل های درج شده بر روی ممبران را مطالعه نمایید.

-در هنگام استفاده از دستگاه آب شیرین کن از ایجاد هرگونه شوک هیدرولیکی و ایجاد فشار بیش از توان فیلتر جلوگیری کنید. این کار می تواند طول عمر دستگاه و ممبران ها را افزایش دهد.

-در صورتی که تصمیم دارید به مدت طولانی از دستگاه تصفیه آب استفاده نکنید، بهتر است ممبران ها را به منظور جلوگیری از رشد ذرات بیولوژیکی در محلول نگهداری قرار دهید.

 

ممبران دریایی فیلمتک SW30-HRL400 Filmtec 

ممبران های SW30-HRL400 Filmtec یا ممبران ۸ اینچ دریایی فیلمتک دارای توان بالا در نمک زدایی از آب های شور زیرزمینی و دریایی هستند. استفاده از این ممبران ها به دلیل کارایی در فشار پایین منجر به صرفه جویی در هزینه ها از جمله هزینه خرید پمپ های فشار قوی می گردد. آب تولید شده توسط این ممبران ها دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و در نتیجه میتوان در تولید آب آشامیدنی، تصفیه آب صنعتی و آب کشاورزی و آبیاری استفاده نمود. لازم به ذکر است ممبران های آب شور از طول عمر بالایی برخوردار هستند. میزان جامدات حل شده برای استفاده از این ممبران در حدود ۱۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ ppm است. این ممبران ها دارای فشار عملیاتی بالاتری بوده و در صنایع مختلف قابل استفاده می باشند. فشار لازم در این ممبران ها که توسط پمپ های فشار قوی ایجاد می گردد در محدود ۴۰ تا ۸۰ بار است.

14002 300x240 - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

از مزایای ممبران W30-HRL400 Filmtec میتوان به بهینه سازی دو عمل حذف نمک و مصرف انرژی اشاره نمود. همچنین این ممبران قابلیت حذف یون برم در کنار حذف شوری را دارا بوده و در نتیجه آب تصفیه شده توسط این ممبران دارای کیفیت بالاتری است.

برای دانلود کاتالوگ این ممبران کلیک کنید.

Dow-Filmtec-SW30HRLE-400

sw30 400 - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

مشخصات فنی فیلتر ممبران دریایی SW30-HRL400 Filmtec

table - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

ممبران فیلمتک ۴۴۰-BW30 HR  (Filmtec)

ممبران ۴۴۰-BW30 HR با انواع آب شیرین کن های صنعتی سازگار بوده و همراه با واحد پیش تصفیه مورد استفاده قرار می گیرد. این ممبران دارای سطح موثر فیلتر ۴۱ مترمربع بوده و قابلیت تحمل سطح وسیعی از pH را دارا می باشد. ظرفیت تصفیه این ممبران هشت اینچ ۴۸ مترمکعب در روز می باشد و جنس آن از فیلم نازک پلی آمید می باشد. همچنین این ممبران تولید آب بالاتری نسبت به سایر ممبران های هشت اینچ در فشار عملیاتی بالا دارد.

 

ممبران فیلمتک ۴۴۰-BW30HRLE (Filmtec)

در سیستمی که از این ممبران استفاده می شود باید از سیستم پیش تصفیه استفاده شود. این ممبران ها از نظر مصرف انرژی شرایط بهینه را در سیستم ایجاد می کند و توانایی تولید آب با کیفیت بسیار بالا را دارا می باشد. به دلیل سطح موثر بالای این ممبران امکان تصفیه آب با کیفیت بسیار بالا فراهم می شود. از مواردی که توسط این ممبران امکان حذف و جداسازی آن وجو دارد می توان به برم، نیترات، آمونیوم و سیلیس اشاره کرد.

ممبران فیلمتک - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

ممبران فیلمتک  XFR30BW-34/400 (FILMTEC)

مناسب جهت بهره برداری به منظور استفاده در زمینه تصفیه آب و فاضلاب و نمک زدایی. کاربرد اصلی این ممبران استفاده به منظور تصفیه پساب های صنعتی می باشد. در صورت رعایت نکات فنی امکان افزایش راندمان عملکرد و محافظت دو چندان در برابر فولینگ آلی و معدنی را دارا می باشد.

 

ممبران فیلمتک XFRLE30BW-34/400 (FILMTEC)

ممبران XFRLE30BW-34/400 در دستگاه اسمز معکوس جهت تصفیه آب، فاضلاب و پساب صنعتی به کار برده می شد. از مزایای استفاده از این ممبران کاهش مصرف انرژی می باشد. این ممبران قابلیت حذف سیلیس، نیترات و آمونیوم را دارا می باشد.

 

وزن ممبران فیلمتک (Filmtec)

وزن انواع مدل های ممبران فیلمتک در تصویر زیر ذکر شده است.

Membrane Weight compressed - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

نحوه انتخاب تعداد ممبران در دستگاه تصفیه آب RO

با استفاده از جدول زیر و با توجه به ظرفیت دستگاه تعداد مورد نیاز ممبران و پرشروسل در دستگاه تعیین می گردد.

New Microsoft Excel Worksheet - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

دستگاه اسمز معکوس – دستگاه آب شیرین کن

قیمت ممبران ۴ اینچ فیلمتک FILMTEC/ قیمت ممبران ۸ اینچ فیلمتک

به دلیل نوسانات شدید ارز و تغییر قیمت ها جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در شرکت زیست آب پژوهش با شماره ۰۲۱۴۴۱۷۹۶۰۴ تماس بگیرید.

1 1 - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

2 - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش انواع ممبران دستگاه تصفیه RO گروه صنعتی رایمون کلیک کنید.

شرکت زیست آب پژوهش سازنده و واردکننده سایر متعلقات دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس از جمله انواع کارتریج فیلترها، پرشروسل، پمپ و سایر تجهیزات می باشد.

فروش انواع کارتریج فیلتر RO

جهت کسب اطلاعات و استعلام قیمت با مشاورین ما تماس بگیرید.

image 300x93 - فیلتر ممبران 4 و 8 اینچ فیلمتک filmtec (قیمت عمده)

 

لطفا بر روی لینک های مرتبط کلیک کنید.

انواع ممبران های RO

فروش دستگاه اسمز معکوس

 

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید