قیمت پکیج تصفیه فاضلاب

امروزه با توجه به شرایط اقلیمی، خشکسالی ها، استفاده بی رویه آب در مصارف کشاورزی و صنعتی، همگان را بر این واداشت تا به فکر چاره ای در خصوص رفع این معضل و ارائه راهکار در این زمینه اقدام نمایند.

یکی از راهکارها در این زمینه، تصفیه فاضلاب بهداشتی انسانی و استفاده مجدد در مصارف کشاورزی و آبیاری فضای سبز بود که این موضوع سبب کاهش برداشت از آب های زیر زمینی برای مصارف کشاورزی و آبیاری فضای سبز می گردد.

یکی از پارامترهای اصلی در این زمینه قیمت پکیج تصفیه فاضلاب می باشد. امروزه با توجه به مشکلات عدیده اقتصادی کشور، هر شخص حقیقی و یا حقوقی به منظور انجام هر خرید کالا یا محصولی اولین فاکتور و معیار اصلی به منظور خرید نهایی، فاکتور قیمت یا بهای کالا با قیمت پایین می باشد.

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب 2 300x169 - قیمت پکیج تصفیه فاضلاب

حتما بخوانید: پکیج تصفیه فاضلاب چیست؟

پارامترهای موثر بر قیمت پکیج تصفیه فاضلاب

عمدتا قیمت پکیج تصفیه فاضلاب با توجه به شاخص های کمی و کیفی فاضلاب بین پنجاه میلیون تومان تا دو میلیارد تومان می باشد. قیمت اعلام شده بستگی به میزان فاضلاب، کیفیت ورودی فاضلاب به پکیج تصفیه فاضلاب، استاندارد خروجی پساب تصفیه شده، نوع سازه، واحدهای در نظر گرفته شده برای تصفیه، نحوه چیدمان و طراحی پکیج تصفیه فاضلاب بستگی دارد.

امروزه با افزایش قیمت های مواد اولیه و نجهیزات الکترومکانیکال از قبیل ورق آهن، پروفیل ها، پمپ ها، بلوئر، تجهیزات داخلی تابلو برق و …، باعث پیچیدگی رقابت میان شرکت های فعال در حوزه تصفیه آب و تصفیه فاضلاب در خصوص قیمت پکیج تصفیه فاضلاب شده است. در این صورت شرکت های سازنده پکیج تصفیه فاضلاب دو راه پیش رو نخواهند داشت.

پکیج تصفیه فاضلاب 1 e1546695024996 - قیمت پکیج تصفیه فاضلاب

حتما بخوانید: آشنایی با پکیج فاضلاب

۱- استفاده و بهره گیری از تجهیزات نامرغوب و نامعتبر در ساخت پکیج تصفیه فاضلاب به منظور کاهش قیمت پکیج تصفیه فاضلاب، برخی از شرکت های سازنده پکیج تصفیه فاضلاب به منظور کاهش قیمت پکیج تصفیه فاضلاب اقدام به ساخت با تجهیزات نامرغوب می نمایند که این موضوع باعث افت شدید کیفیت محصول درخواستی خواهد شد و طبیعتا دستگاه ساخته شده ضمانتی نیز نخواهد داشت و اگر هم ضمانتی داشته باشد صرفا صوری خواهد بود و در آینده مشکلی برای پکیج تصفیه فاضلاب پیش بیاید که به طور حتم هم این اتفاق خواهد افتاد سازنده پکیج تصفیه فاضلاب پاسخگو نخواهد بود.

کارفرمایان محترم لطفا کیفیت را فدای قیمت نکنید. محصول بی کیفیت با قیمت ارزان دلیلی مبنی بر صرفه جویی در هزینه ها نیست!!!!!!!!

۲- برخی از شرکت های فعال در زمینه آب و فاضلاب همچنان منصفانه و صادقانه به کار خود ادامه می دهند و حاضر هستند با دریافت پروژه با تعداد کم اعتبار شرکت خود را زیر سوال نبرند. متاسفانه در کشور عزیزمان ایران بر خلاف سایر کشورها، کارفرمایان محترم خواهان محصولاتی با قیمت بسیار پایین هستند تا پول کمتری خرج کنند و این موضوع در قیمت پکیج تصفیه فاضلاب نیز صادق است. البته این را هم در نظر بگیرید گران بودن هم مبنی بر با کیفیت بودن کالا نمی باشد. هدف ما از ارائه این مقاله این است که محصولی با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری کنید.

پکیج تصفیه فاضلاب 3 e1546695087573 - قیمت پکیج تصفیه فاضلاب

حتما بخوانید: فرآیندهای تصفیه فاضلاب

سخن پایانی

همیشه سعی بر این داشته باشید که کیفیت اولویت اصلی شما باشد، چرا که با خرید محصول با کیفیت ( قیمت پکیج تصفیه فاضلاب با کیفیت بالا) نه تنها عملکرد آن خوب خواهد بود بلکه نیازی به هزینه های هنگفت و بالای تعمیر و نگهداری نخواهید داشت و با یک حساب و کتاب ساده به این نکته پی خواهید برد.

از کارفرمایان محترم تقاضا می شود با خرید محصولات با کیفیت از شرکت های پیشتاز، معتبر و مجرب در تمامی زمینه ها از آن ها حمایت های لازم را بعمل آوردند چرا که کیفیت یک شعار نیست بلکه یک فرهنگ است.

گروه صنعتی رایمون با کادری جوان و مجرب این افتخار را دارد با ارائه پکیج تصفیه فاضلاب با نازلترین قیمت به همراه کیفیت بالا خدمتگزار کلیه کارفرمایان حقیقی و حقوقی باشد.

 

 

 

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید