فروش انحصاری آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ به قیمت عمده

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ (آنتی اسکالانت Flocon) یک محصول آبی مخصوص کربوکسیلیک اسید است، در کنترل و از بین بردن رسوبات معدنی و ذرات روی سطح غشاء فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب بسیار موثر است. آنتی اسکالانت از طریق دستگاه دوزینگ پمپ نصب شده بر روی آب شیرین کن مورد استفاده قرار می گیرد. گروه صنعتی رایمون سابقه طولانی در زمینه واردات، تامین و فروش انواع آنتی اسکالانت داشته و به دلیل حذف واسطه ارائه دهنده بهترین قیمت آنتی اسکالانت اصل و مرغوب می باشد. کلیه آنتی اسکالانت های ارائه شده در این شرکت در آزمایشگاه و توسط متخصصین ما تایید شده اند.

anti 2 - آنتی اسکالانت فلوکن 260 (Flocon)

مزایای آنتی اسکالانت FLOCON 260

 • کنترل عالی گرفتگی های کربنات، سولفات و فلوراید با هزینه های نگهداری پایین.
 • موثر در کنترل گرفتگی ها و رسوبات محلول و نامحلول آهن.
 • موثر در برابر رسوبات سیلیکا
 • سازگار با تمامی غشاء ها و ممبران ها
 • مورد تایید سازمان های جهانی در زمینه آب آشامیدنی

anti ss - آنتی اسکالانت فلوکن 260 (Flocon)

مشخصات فنی آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰

ظاهر: محلول زرد رنگ

pH: کمتر از ۲

وزن مخصوص در دمای ۲۰ C: 1.14 تا ۱.۱۶۵

محدوده نقطه انجماد: ۰-۱۰ درجه سانتی گراد

انحلال پذیری: قابلیت حل در آب

نقطه جوش: ۱۰۰ تا ۱۰۲ درجه سانتی گراد

بو: کمی بوی اسیدی

Galon 25 kg - آنتی اسکالانت فلوکن 260 (Flocon)

جهت دریافت کاتالوگ آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ کلیک کنید.

flocon 260 datasheet

WhatsApp Image 2020 10 26 at 11.51.17 1 - آنتی اسکالانت فلوکن 260 (Flocon)

واکنش شیمیایی آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰:

فلوکن ۲۶۰ تحت تاثیر مواد مصرفی از قبیل کربن و اکسید کننده ها در شرایط عادی، قرار نمی گیرد. فلوکن ۲۶۰ معمولا در سیستم ها غشائی که کلرین و متا بی سولفات سدیم استفاده می گردد، مورد مصرف قرار می گیرد زیرا این آنتی اسکالانت با کلر و سایر بیوساید های اکسید کننده در شرایط عادی واکنش نمیدهد. این ماده یک محلول آبی از یک اسید آلی است و به هر میزان قابل حل در آب می باشد. استفاده از این آنتی اسکالانت سبب جلوگیری از ایجاد هرگونه رسوب کربناته، فسفاته و سولفاته شده و در نتیجه طول عمر ممبران ها در دستگاه آب شیرین کن را افزایش می دهد. این رسوب ها در اثر املاح موجود در آب ایجاد می شوند. آنتی اسکالانت فلوکن دارای تاییدیه سازگاری از سازندگان برند های مختلف فیلتر ممبران تصفیه آب می باشند.

Flocon 260 All Antiscalant Available Q Copy - آنتی اسکالانت فلوکن 260 (Flocon)

کاربرد آنتی اسکالانت فلوکن Flocon260

فلوکن ۲۶۰ محلولی حاوی اسید های آلی است که در حالت غلیظ بسیار خورنده می باشد. بنابراین برای تزریق باید از تجهیزات ضدخوردگی استفاده نمود. بنابراین برای مثال از تجهیزاتی که از جنس استنلس استیل ۳۱۶، GRP، PVC و PE می باشند، استفاده می گردد.

مناسب ترین ناحیه تزریق آنتی اسکالانت به آب خام قبل از واحد فیلتراسیون می باشد تا در صورتی که جامدات معلق در آنتی اسکالانت باشد با استفاده از فیلتراسیون جامدات معلق حذف گردند.

میزان تزریق آنتی اسکالانت فلوکن

فلوکن ۲۶۰ به هر نسبتی در آب قابل اختلاط است. حداقل میزان تزریق فلوکن ۲۶۰، ۱۰ درصد وزنی توصیه می گردد. فلوکن ۲۶۰ بایستی به طور پیوسته به آب خام تزریق شود تا به حداقل میزان تزریق برسد.

غلظت مورد نیاز برای تزریق آنتی اسکالانت به کیفیت آب خام و املاح معدنی موجود در آن بستگی دارد. معمولا از نرم افزارهای مختلفی از جمله Corola T به منظور محاسبات غلظت آماده سازی آنتی اسکالانت و میزان تزریق آن استفاده می کنند. میزان دوز تزریق به صورت عمومی بین ۱ الی ۵ میلی گرم بر لیتر می باشد.

Dosing pump1 - آنتی اسکالانت فلوکن 260 (Flocon)

میزان مناسب تزریق آنتی اسکالانت

دوز مناسب تزریق آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ با استفاده از نرم افزار های مخصوص محاسبه می گردد. شما می توانید ضمن تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید. این ضد رسوب شناخته شده در هر میزانی در آب قابل حل می باشد. تزریق آنتی اسکالانت به طور مداوم و همراه با آب ورودی انجام می شود. در واقع میزان دوز آنتی اسکالانت با توجه به بررسی ویژگی های فیزیکی، شیمیایی و میکروبی آب ورودی به دستگاه آب شیرین کن تعیین می گردد.

کاربرد آنتی اسکالانت فلوکن در صنایع

 • آب شیرین کن
 • بویلر ها و دیگ بخار
 • تولید آبمیوه و آب معدنی
 • آبیاری و کشاورزی
 • تولید مواد آرایشی
 • تولید مواد دارویی
 • و کلیه صنایعی که از دستگاه آب شیرین کن استفاده می کنند …

anti ss - آنتی اسکالانت فلوکن 260 (Flocon)

مشخصات آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰

نام شیمیایی :        ترکیبی از اسید های آلی

رنگ ظاهری:       زرد رنگ

خاصیت:             ضد رسوب

بو:                     بوی اسیدی ضعیف

pH :                  حداکثر۲

وزن مخصوص در دمای ۲۰ سانتی گراد:  ۱۵/۱ – ۱۶۵/۱

محدوده انجماد:      ۱۰۰-۱۰۲ سانتی گراد

محدوده جوش:       ۰- ۱۰ سانتی گراد

میزان انحلال پذیری: انحلال پذیری در آب

آنتی اسکالانت فلوکن - آنتی اسکالانت فلوکن 260 (Flocon)

گواهینامه فلوکن:

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ دارای استاندارد ANSI/NSF به منظور استفاده در سیستم های آب شیرین کن به منظور تولید آب شرب می باشد. توجه داشته باشید به دلیل وجود برند های تقلبی آنتی اسکالانت Flocon در بازار تنها از نمایندگی های مجاز خریداری فرمایید.

آنتی اسکالانت flocon در گروه صنعتی رایمون در سه وزن ۲۵، ۲۳۰ و ۱۰۰۰ کیلویی ارائه می شود. این شرکت با سابقه طولانی در تامین و فروش انواع آنتی اسکالانت ایرانی و خارجی با حذف هرگونه واسطه موفق به دستیابی به بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت شده و به همواره تلاش نموده تا بالاترین رضایتمندی مشتریان در زمینه انواع مواد شیمیایی را به خود اختصاص دهد.شما می توانید جهت بهره مندی از مشاوره رایگان و استعلام قیمت با ما با شماره ۴۴۱۷۹۶۰۴-۰۲۱ و ۴۴۱۷۹۴۵۵-۰۲۱ تماس بگیرید.

گروه صنعتی رایمون وارد کننده چند برند محبوب آنتی اسکالانت در ایران است. برخی از این برند ها عبارتند از برندهای Flocon، Avista vitec و جنسیس و …

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات و موجودی سایر برند های آنتی اسکالانت به آدرس زیر مراجعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش آنتی اسکالانت رایمون بر لینک زیر کلیک کرده و یا با شماره تماس ۴۴۱۷۹۶۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید..

فروش آنتی اسکالانت زیست آب پژوهش

این صفحه را به اشتراک بگذارید