فروش انحصاری آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ به قیمت عمده

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ چیست؟

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ (آنتی اسکالانت Flocon) یک محصول آبی مخصوص کربوکسیلیک اسید است، در کنترل و از بین بردن رسوبات معدنی و ذرات روی سطح غشاء فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب بسیار موثر است. آنتی اسکالانت از طریق دستگاه دوزینگ پمپ نصب شده بر روی آب شیرین کن مورد استفاده قرار می گیرد. گروه صنعتی رایمون سابقه طولانی در زمینه واردات، تامین و فروش انواع آنتی اسکالانت داشته و به دلیل حذف واسطه ارائه دهنده بهترین قیمت آنتی اسکالانت اصل و مرغوب می باشد. کلیه آنتی اسکالانت های ارائه شده در این شرکت در آزمایشگاه و توسط متخصصین ما تایید شده اند.

anti 2 - قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260 FLOCON(فروش با قیمت عمده)

مزایای آنتی اسکالانت FLOCON 260

 • کنترل عالی گرفتگی های کربنات، سولفات و فلوراید با هزینه های نگهداری پایین.
 • موثر در کنترل گرفتگی ها و رسوبات محلول و نامحلول آهن.
 • موثر در برابر رسوبات سیلیکا
 • سازگار با تمامی غشاء ها و ممبران ها
 • مورد تایید سازمان های جهانی در زمینه آب آشامیدنی

anti ss - قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260 FLOCON(فروش با قیمت عمده)

مشخصات فنی آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰

نام شیمیایی :        ترکیبی از اسید های آلی

رنگ ظاهری:       زرد رنگ

خاصیت:             ضد رسوب

بو:                     بوی اسیدی ضعیف

pH :                 کمتر از ۲

وزن مخصوص در دمای ۲۰ سانتی گراد:  ۱/۱۶۵ – ۱/۱۵

محدوده انجماد:      ۰-۱۰ سانتی گراد

محدوده جوش:       ۱۰۰-۱۰۲سانتی گراد

میزان انحلال پذیری: کاملا محلول

 

Galon 25 kg - قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260 FLOCON(فروش با قیمت عمده)

جهت دریافت کاتالوگ آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ کلیک کنید.

flocon 260 datasheet

WhatsApp Image 2020 10 26 at 11.51.17 1 - قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260 FLOCON(فروش با قیمت عمده)

واکنش شیمیایی آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰:

فلوکن ۲۶۰ تحت تاثیر مواد مصرفی از قبیل کربن و اکسید کننده ها در شرایط عادی، قرار نمی گیرد. فلوکن ۲۶۰ معمولا در سیستم ها غشائی که کلرین و متا بی سولفات سدیم استفاده می گردد، مورد مصرف قرار می گیرد زیرا این آنتی اسکالانت با کلر و سایر بیوساید های اکسید کننده در شرایط عادی واکنش نمیدهد. این ماده یک محلول آبی از یک اسید آلی است و به هر میزان قابل حل در آب می باشد. استفاده از این آنتی اسکالانت سبب جلوگیری از ایجاد هرگونه رسوب کربناته، فسفاته و سولفاته شده و در نتیجه طول عمر ممبران ها در دستگاه آب شیرین کن را افزایش می دهد. این رسوب ها در اثر املاح موجود در آب ایجاد می شوند. آنتی اسکالانت فلوکن دارای تاییدیه سازگاری از سازندگان برند های مختلف فیلتر ممبران تصفیه آب می باشند.

آزمایش ها و آنالیز های انجام شده بر روی آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ نشان میدهد این ماده قابلیت تحمل دما تا ۲۰۰ سانتی گراد را دارا می باشد. باید توجه داشت به دلیل حفظ کیفیت محصول باید تا جای ممکن از اعمال دمای بالا در مدت طولانی جلوگیری گردد. آنتی اسکالانت Flocon در گستره بزرگی از کیفیت آب شامل آب لبشور و آب دریا قابلیت استفاده دارد.

در صورت تماس آنتی اسکالانت با آتش امکان تولید مشتقات خطرناک در اثر تجزیه همچون مونو اکسید کربن، اکسید نیتروژن و سولفور وجود دارد.

Flocon 260 All Antiscalant Available Q Copy - قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260 FLOCON(فروش با قیمت عمده)

کاربرد آنتی اسکالانت فلوکن Flocon260

فلوکن ۲۶۰ محلولی حاوی اسید های آلی است که در حالت غلیظ بسیار خورنده می باشد. بنابراین برای تزریق باید از تجهیزات ضدخوردگی استفاده نمود. بنابراین برای مثال از تجهیزاتی که از جنس استنلس استیل ۳۱۶، grpVC و PE می باشند، استفاده می گردد.

مناسب ترین ناحیه تزریق آنتی اسکالانت به آب خام قبل از واحد فیلتراسیون می باشد تا در صورتی که جامدات معلق در آنتی اسکالانت باشد با استفاده از فیلتراسیون جامدات معلق حذف گردند. این ماده بر پایه ترکیبی از بازدارنده های رسوب بوده و برای جلوگیری از تشکیل رسوب روی ممبرانهای دستگاه اسمز معکوس و سیستمهای نانوفیلتراسیون بسیار موثر است عملکرد مناسبی در جلوگیری از تشکیل رسوبات غیر آلی به ویژه کربنات کلسیم ، سولفات کلسیم ، سولفات باریم ، سیلیکا و آهن دارد این محصول تا اندیس لانژلیر حدود ۲/۵ از رسوب گذاری کربنات کلسیم ممانعت میکند.

این ماده بر پایه ترکیبی از بازدارنده های رسوب بوده و برای جلوگیری از تشکیل رسوب روی ممبرانهای دستگاه اسمز معکوس و سیستم های نانو فیلتراسیون بسـیار موثر است عملکرد
در جلوگیری از تشکیل رسوب کربنات کلسیم و نیز آهـن داشته و به طور کلی تا اندیس  لانژلیر تا حدود ۲/۸ از رسوب گذاری کربنات کلسیم ممانعت میکند علاوه بر این بازدارندگی قابل قبولی از رسوب گذاری سولفات کلسیم ، سولفات باریم و سیلیکا دارد این محصول به طور ویژه برای دستگاه هایی که مقدار سختی کل در آب خام ورودی به آنها بسیار بالاست مورد استفاده قرار می گیرد. 

 نحوه انتخاب انواع آنتی اسکالانت فلوکن

برای تعیین آنتی اسکالانت مناسب برای هر دستگاه تصفیه آب  ابتدا باید آنالیز آب ورودی  دستگاه تعیین گردد. همچنین جهت تعیین آنتی اسکالانت مناسب اعلام TDS (Total Dissolved Solid) آب ورودی کمک بسیاری به ارائه آنتی اسکالانت مناسب می نماید.

flocon selection table - قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260 FLOCON(فروش با قیمت عمده)

آنتی اسکالانت Flocon فلوکن ۱۳۵

آنتی اسکالانت Flocon135 ضد رسوب دستگاه تصفیه آب RO است که جهت جلوگیری از تشکیل رسوب و گرفتگی روزنه های ممبران دستگاه آب شیرین کن استفاده می شود. این آنتی اسکالانت از جنس فسفین کربوکسیلیک اسید بوده و قدرت پخش کنندگی بالایی برای ذرات کلوییدی دارد. از آنتی اسکالانت فلوکن ۱۳۵ به منظور کنترل رسوبات سولفاته و کربناته استفاده می شود.

جهت دریافت دیتاشیت flocon135 کلیک کنید.

این ضد رسوب با تمامی ممبران های موجود در بازار سازگار بوده و دارای تاییدیه های آب آشامیدنی می باشد. از این آنتی اسکالانت در سیستم های اسمز معکوس و نانو فیلتراسیون استفاده می شود.

آنتی 135 - قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260 FLOCON(فروش با قیمت عمده)

مشخصات فنی آنتی اسکالانت فلوکن ۱۳۵

آنتی اسکالانت flocon 135 محلول آبی از phosphinocarboxylic acid بوده و در کنترل رسوب های غیر آلی وتشکیل نمک در سطح ممبران ها بسیار موثر می باشد. استفاده از آنتی اسکالانت بسیار موثرتر و اقتصادی تر از استفاده از نرم کننده های آب می باشد. این آنتی اسکالانت توانایی حذف رسوبات CaCO3 ,CaSO4 , BaSO4 , SrSO4 و CaF2 را دارد.

نام شیمیایی :        ترکیبی از اسید های آلی

رنگ ظاهری:       زرد رنگ

خاصیت:             ضد رسوب

بو:                     بوی اسیدی ضعیف

pH :                  ا۳/۵-۴/۵

وزن مخصوص در دمای ۲۰ سانتی گراد:  ۱/۲ – ۱/۱۷

محدوده انجماد:      ۰- -۳سانتی گراد

محدوده جوش:       ۱۰۱-۱۰۳سانتی گراد

میزان انحلال پذیری: کاملا محلول

میزان تزریق آنتی اسکالانت فلوکن

فلوکن ۲۶۰ به هر نسبتی در آب قابل اختلاط است. حداقل میزان تزریق فلوکن ۲۶۰، ۱۰ درصد وزنی توصیه می گردد. فلوکن ۲۶۰ بایستی به طور پیوسته به آب خام تزریق شود تا به حداقل میزان تزریق برسد.

به منظور تعیین میزان مورد نیاز تزریق آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ نیاز است کیفیت آب ورودی به دستگاه و میزان عناصر تاثیرگذار بر ایجاد رسوب شناسایی گردد. آنتی اسکالانت باید قبل از کارتریج فیلتر ها و در ابتدای سیستم تزریق گردد.

میزان تزریق آنتی اسکالانت متاثر از ظرفیت دستگاه تصفیه آب RO می باشد.

غلظت مورد نیاز برای تزریق آنتی اسکالانت به کیفیت آب خام و املاح معدنی موجود در آن بستگی دارد. معمولا از نرم افزارهای مختلفی از جمله Corola T به منظور محاسبات غلظت آماده سازی آنتی اسکالانت و میزان تزریق آن استفاده می کنند. میزان دوز تزریق به صورت عمومی بین ۱ الی ۵ میلی گرم بر لیتر می باشد.

Dosing pump1 - قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260 FLOCON(فروش با قیمت عمده)

میزان مناسب تزریق آنتی اسکالانت فلوکن

دوز مناسب تزریق آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ با استفاده از نرم افزار های مخصوص محاسبه می گردد. شما می توانید ضمن تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید. این ضد رسوب شناخته شده در هر میزانی در آب قابل حل می باشد. تزریق آنتی اسکالانت به طور مداوم و همراه با آب ورودی انجام می شود. در واقع میزان دوز آنتی اسکالانت با توجه به بررسی ویژگی های فیزیکی، شیمیایی و میکروبی آب ورودی به دستگاه آب شیرین کن تعیین می گردد.

کاربرد آنتی اسکالانت فلوکن در صنایع

 • آب شیرین کن
 • بویلر ها و دیگ بخار
 • تولید آبمیوه و آب معدنی
 • آبیاری و کشاورزی
 • تولید مواد آرایشی
 • تولید مواد دارویی
 • و کلیه صنایعی که از دستگاه آب شیرین کن استفاده می کنند …

anti ss - قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260 FLOCON(فروش با قیمت عمده)

نکات ایمنی ضروری در هنگام استفاده از آنتی اسکالانت

آنتی اسکالانت ها مواد ضد رسوبی هستند که با توجه به ترکیب شیمیایی خاص خود می توانند برای سلامت انسان بسیار خطرناک باشند لذا توجه به برخی نکات در هنگام استفاده از آن ها ضروری است.

 • در هنگام استفاده از آنتی اسکالانت استفاده از ماسک مخصوص مجهز به فیلتر گاز های آلی و معدنی ضروریست. توجه داشته باشید استشمام این ماده می تواند ضرر های جبران ناپذیری بر ریه انسان داشته و فرد را دچار مشکلات تنفسی نماید. در صورت استشمام تلاش شود تا فرد به محیط باز انتقال یابد.
 •  آنتی اسکالانت دارای خاصیت خورندگی بوده و باید از تماس پوست با آن جلوگیری شود. در صورت تماس دست با آن باید حتما به مدت طولانی با آب شست و شو داده شده و در صورت شدید بودن مشکل به پزشک مراجعه شود.
 • در هنگام استفاده از آنتی اسکالانت باید از عینک های مخصوص محافظ چشم استفاده گردد. در صورت تماس آنتی اسکالانت با چشم این ماده می تواند به بینایی آسیب رساند.
 • بهتر است در هنگام استفاده از آنتی اسکالانت لباس و لوازم حفاظتی برای کل بدن استفاده گردد.
 • آنتی اسکالانت باید در ظروف کدر، دارای در و دور از نور مستقیم نگهداری شوند.

1400 e1618984049613 - قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260 FLOCON(فروش با قیمت عمده)

تعیین آنتی اسکالانت مناسب مشتری

اگر تاکنون از آنتی اسکالانت برای دستگاه تصفیه آب RO خود استفاده نکرده اید و به دنبال یافتن بهترین ترکیب آنتی اسکالانت مناسب برای دستگاه خود هستید، اولین قدم تعیین آنالیز آب ورودی دستگاه است. کارشناسان ما با بررسی ترکیبات آب ورودی شما بهترین آنتی اسکالانت متناسب با شرایط شما را پیشنهاد خواهند داد. در شکل زیر نمونه ای از آنالیز آب یکی از مشتریان نمایش داده شده است.

WhatsApp Image 2021 03 01 at 11.23.56 - قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260 FLOCON(فروش با قیمت عمده)

گواهینامه فلوکن:

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ دارای استاندارد ANSI/NSF به منظور استفاده در سیستم های آب شیرین کن به منظور تولید آب شرب می باشد. توجه داشته باشید به دلیل وجود برند های تقلبی آنتی اسکالانت Flocon در بازار تنها از نمایندگی های مجاز خریداری فرمایید.

آنتی اسکالانت flocon در گروه صنعتی رایمون در سه وزن ۲۵، ۲۳۰ و ۱۰۰۰ کیلویی ارائه می شود. این شرکت با سابقه طولانی در تامین و فروش انواع آنتی اسکالانت ایرانی و خارجی با حذف هرگونه واسطه موفق به دستیابی به بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت شده و به همواره تلاش نموده تا بالاترین رضایتمندی مشتریان در زمینه انواع مواد شیمیایی را به خود اختصاص دهد.شما می توانید جهت بهره مندی از مشاوره رایگان و استعلام قیمت با ما با شماره ۴۴۱۷۹۶۰۴-۰۲۱ و ۴۴۱۷۹۴۵۵-۰۲۱ تماس بگیرید.

 برگه سبز واردات آنتی اسکالانت فلوکن

آنتی اسکالانت های اورجینال موجود در شرکت زیست آب پژوهش دارای برگه سبز واردات گمرک می باشد که خود تضمینی بر اصل بودن کالای ارائه شده در این شرکت می باشد. به منظور جلوگیری از سو استفاده احتمالی از انتشار این گواهی خودداری می گردد.

گواهی گمرک آنتی اسکالانت Copy 229x300 - قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260 FLOCON(فروش با قیمت عمده)

شست و شو و احیا ممبران دستگاه تصفیه آب RO

کارشناسان شرکت زیست آب پژوهش با مراجعه و بازدید حضوری از دستگاه تصفیه آب شما، کلیه امور مربوط به احیا و اسیدشویی ممبران RO را با مواد شیمیایی استاندارد انجام می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. همچنین با تماس با کارشناسان ما در شرکت زیست آب پژوهش میتوانید انواع مواد لازم جهت شست و شو ممبران را سفارش داده و در کمتر از ۲۴ ساعت در هر نقطه ایران تحویل بگیرید.

 

امکان ارسال آنتی اسکالانت فلوکن Flocon به تمام نقاط ایران

شرکت زیست آب پژوهش تاکنون افتخار همکاری و تامین آنتی اسکالانت بسیاری از فروشندگان آنتی اسکالانت و مواد شیمیایی در تهران و شهرستان ها را داشته است. امکان ارسال این ماده به صورت خرد و عمده وجود داشته و ارسال عمده به صورت رایگان انجام می پذیرد.

نمونه آنتی اسکالانت دستگاه RO

در صورت نیاز به خرید میزان بالای آنتی اسکالانت، نمونه آنتی اسکالانت پیشنهادی با توجه آنالیز آب ورودی مشتری به صورت رایگان ارسال می گردد.

همکاری با تامین کنندگان آنتی اسکالانت

شرکت زیست آب پژوهش آماده همکاری با کلیه تامین کنندگان آنتی اسکالانت خارجی و ایرانی در تمام نقاط کشور می باشد. آنتی اسکالانت در وزن بالا به صورت رایگان ارسال می گردد.

 

سایر برند های آنتی اسکالانت موجود در زیست آب پژوهش

گروه صنعتی رایمون وارد کننده چند برند محبوب آنتی اسکالانت در ایران است. برخی از این برند ها عبارتند از برندهای Flocon، Avista vitec و جنسیس و …

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات و موجودی سایر برند های آنتی اسکالانت به آدرس زیر مراجعه کنید.

فروش آنتی اسکالانت زیست آب پژوهش

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش آنتی اسکالانت رایمون بر لینک زیر کلیک کرده و یا با شماره تماس ۴۴۱۷۹۶۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید..

فروش آنتی اسکالانت زیست آب پژوهش

این صفحه را به اشتراک بگذارید