طراحی چربی گیر رستوران ، آشپزخانه، مطبخ و تالار

فاضلاب رستوران، مطبخ و تالارها حاوی مقدار بسیار زیادی چربی و انواع روغن می باشد. به همین دلیل نمی توان این این فاضلاب را بدون هیچ پردازش و با این کیفیت به شبکه های فاضلاب تخلیه نمود زیرا باعث آلودگی های محیط زیستی و گرفتگی مسیر فاضلاب خواهد شد. برای جداسازی چربی و روغن از جریان فاضلاب، از چربی گیر استفاده می شود. طراحی چربی گیر رستوران بر اساس شناور سازی و جداسازی ثقلی می باشد.

طراحی چربی گیر رستوران

اساس کار چربی گیر رستوران

چربی و روغن ها دارای ساختار مولکولی بسیار سخت و قوی می باشند به همین جهت توسط میکروارگانیسم های هوازی و یا بیهوازی به راحتی قابل تجزیه نیستند. این امر بدین معنی می باشد که حتی اگر اقدام به تصفیه فاضلاب رستوران شود بدون آنکه قبل از آن جداسازی چربی و روغن انجام گیرد، عمل تصفیه فاضلاب دچار اختلال خواهد شد. بنابراین برای فاضلاب هایی با کیفیت فوق که دارای حجم زیاد چربی و روغن می باشد، طراحی چربی گیر رستوران اهمیت بسزایی دارد.

در پکیج های چربی گیر، فاضلاب پس از ورود از سبد آشغالگیر عبور می کند تا مواد معلق (مانند برنج و دانه های دیگر) از فاضلاب جدا شود. سرعت عبور جریان در چربی گیر کم و در حدود ۵۰ گالن بر دقیقه می باشد. در طی این جریان ذرات چربی و روغن به دلیل داشتن وزن مخصوص کمتر به روی سطح آمده و فاضلاب از بین بافل ها عبور و فاضلاب عاری از مواد روغنی و چربی از چربی گیر خارج می گردد.

طراحی چربی گیر رستوران

مزایای چربی گیر رستوران

۱- نصب و راه اندازی آسان و قابل دفن در زمین

۲- وزن پایین و قابلیت حمل و جابجایی آسان

۳- عدم انتشار بو

۴- عدم نیاز به عملیات ساختمانی

۵- مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی

گروه صنعتی رایمون سازنده انواع پکیج های چربیگیر پلی اتیلن و فایبر گلاس با بهترین کیفیت می باشد.
هدف ما ارائه خدمات با محوریت خلق ارزش های برتر برای گروه مشتریان می باشد.

برای کسب اطاعات بیشتر در ارتباط با چربی گیر پلی اتیلنی و اطلاع از قیمت محصولات می توانید به یکی از ۳ روش زیر اقدام کنید:

 از طریق تلفن تماس: شما میتوانید برای اطلاع و آگاهی از قیمت محصولات و ثبت سفارش مورد نظر با شماره تلفن۰۲۶۳۲۵۵۶۴۸۰ با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

از طریق تلگرام: این امکان برای شما وجود دارد تا درخواست خود را به شماره ۰۹۲۱۳۲۱۹۰۲۱ و یا آیدیRaymonOffice@ تلگرام کنید، تا در اسرع وقت به سوالات فنی و مالی شما پاسخ داده شود.

از طریق ایمیل: شما می توانید درخواست خود را به ایمیل Raymon1395@gmail.com  ارسال نمایید تا در اسرع وقت به سوالات فنی و مالی شما پاسخ داده شود.

واحد فنی گروه صنعتی رایمون: ۰۲۶۳۲۵۵۶۴۸۰ (۳۰ خط ویژه)

مطالب مرتبط در زمینه چربی گیر:

چربیگیر

چربیگیر فاضلاب

چربیگیر DAF

چربی گیر رستوران

چربی گیر پلی اتیلن

نوشته های مفید در زمینه چربی گیر:

تصفیه فاضلاب

تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال

روش های تصفیه فاضلاب

پکیج فاضلاب

کتاب تصفیه فاضلاب

تصفیه فاضلاب صنعتی

سپتیک تانک

پکیج کلرزنی

طراحی چربی گیر رستوران
۴.۸ (۹۶%) ۵ vote[s]
این صفحه را به اشتراک بگذارید