چربی گیر پلی اتیلن

گروه صنعتی رایمون با بهره گیری از تجارب چندین ساله طراح و سازنده انواع چربی گیر پلی اتیلن با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت می باشد.

فاضلاب ها گاهی حاوی مقدار زیادی چربی و مواد روغنی می باشند. مانند فاضلاب برخی صنایع و یا فاضلاب آشپزخانه، رستوران و … . طبق استاندارد های خروجی فاضلاب که با استناد بر ماده ۵ آیین نامه جلوگیری از آلودگی آب تصویب شده است، تخلیه فاضلابها باید براساس استانداردهایی باشد که به صورت حداکثر غلظت آلوده کننده ها بیان می شود و رعایت این استاندارد ها تحت نظارت سازمان حفاظت محیط زیست ضروری است. بنابراین باید در تخلیه فاضلاب به آب های سطحی، چاه های جاذب، مصارف کشاورزی و آبیاری و … توجه بسیاری نمود.

چربی گیر پلی اتیلن

در صورت حذف نشدن چربی و روغن از فاضلاب علاوه بر اینکه نمیتوان به شبکه های جمع آوری فاضلاب  یا چاه های جاذب تخلیه نمود، بوهای نامطبوع بسیاری در محیط منتشر خواهد شد و در سیستم تصفیه فاضلاب، عمل تصفیه به درستی انجام نخواهد شد، زیرا ذرات چربی و روغن بر روی سطح فاضلاب رسوب می کنند و مانع رسیدن اکسیژن به باکتری های تصفیه کننده فاضلاب می شوند.

چربی گیر پلی اتیلن

عملکرد چربی گیر:

از چربی گیر های گروه صنعتی رایمون در مجتمع های مسکونی و اداری، آشپزخانه، تالار، هتل، مطبخ، کارواش و هر مجموعه ای که فاضلاب آن حاوی مواد روغنی و چربی باشد استفاده می گردد. چربی گیر پلی اتیلن نیازی به تجهیزات الکترومکانیکال و همچنین مواد شیمیایی و فرآیند های پیچیده برای جداسازی چربی و روغن از جریان فاضلاب ندارد و در واقع نوعی تصفیه فیزیکی به شمار می آید که اساس شناور سازی و ته نشینی عمل زلال سازی و جداسازی چربی را انجام می دهد.

گروه صنعتی رایمون با بهره گیری از متخصصین فنی و مجرب سازنده چربی گیر های پلی اتیلن دوجداره و کرتیوب دار بر اساس تکنولوژی های روز آلمان بوده و دارای استاندارد های ملی و همچنین استانداردهای آلمان می باشد.

استاندارد های چربی گیر گروه صنعتی رایمون:

چربی گیر پلی اتیلن

۱- دارای استاندارد مواد اولیه و تولید:

  • EN 13476-3
  • ISIRI 9116
  • DIN 16961

۲- دارای استاندارد های نصب و محاسبات:

  • محاسبات استاتیکی ATVA 127
  • محاسبات هیدرولیکی ATVA 110
  • محاسبات نصب و تست EN 1610

۳- دارای اتصالات نصب و جوشکاری:

  • DVS 2207
  • DVS 2209

مزایای چربی گیر پلی اتیلن گروه صنعتی رایمون:

۱- راندمان بسیار بالا در حذف چربی و روغن (در حدود ۹۹ درصد)

چربی گیر پلی اتیلن

۲- دارای ۵۰ سال گارانتی

۳- مقاوم در برابر خوردگی و ضربه

۴- دارای سبد آشغالگیر جهت حذق مواد معلق فاضلاب

۵- بهره برداری و تخلیه چربی آسان

۶- عدم نیاز به عملیات ساختمانی

۷- قابل نصب بر روی زمین و یا به صورت دفنی

۸- عدم انتشار بو

۹- دارای وزن پایین و قابل جابجایی و حمل آسان

 

 

برای کسب اطاعات بیشتر در ارتباط با قیمت محصولات و ثبت سفارش می توانید به یکی از ۳ روش زیر اقدام کنید:

 از طریق تلفن تماس: شما میتوانید برای اطلاع و آگاهی از قیمت محصولات و ثبت سفارش مورد نظر با شماره تلفن۰۲۶۳۲۵۵۶۴۸۰ با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

از طریق تلگرام: این امکان برای شما وجود دارد تا درخواست خود را به شماره ۰۹۲۱۳۲۱۹۰۲۱ و یا آیدیRaymonOffice@ تلگرام کنید، تا در اسرع وقت به سوالات فنی و مالی شما پاسخ داده شود.

از طریق ایمیل: شما می توانید درخواست خود را به ایمیل Raymon1395@gmail.com  ارسال نمایید تا در اسرع وقت به سوالات فنی و مالی شما پاسخ داده شود.

واحد فنی گروه صنعتی رایمون: ۰۲۶۳۲۵۵۶۴۸۰ (۳۰ خط ویژه)

 

 

مطالب مرتبط در زمینه چربی گیر:

چربیگیر

چربیگیر فاضلاب

چربیگیر DAF

طراحی چربی گیر رستوران

چربی گیر پلی اتیلن

نوشته های مفید در زمینه چربی گیر:

تصفیه فاضلاب

تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال

روش های تصفیه فاضلاب

پکیج فاضلاب

کتاب تصفیه فاضلاب

تصفیه فاضلاب صنعتی

سپتیک تانک

پکیج کلرزنی

چربی گیر پلی اتیلن
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]
این صفحه را به اشتراک بگذارید