چربی گیر رستوران و آشپزخانه

فاضلاب رستوران، مطبخ، آشپزخانه و تالارها به دلیل داشتن مقدار زیادی (FOGs (Fats, Oils and Greases یا به عبارتی (چربی، روغن و گریس) قبل از تخلیه به شبکه جمع آوری فاضلاب نیاز به پیش تصفیه دارند. طبق استانداردهای خروجی فاضلاب، به استناد ماده ۵ آیین نامه جلوگیری از آلودگی آب، حداکثر مجاز چربی در فاضلاب برای تخلیه به آب های سطحی، چاه جاذب و مصارف کشاورزی و آبیاری ۱۰ میلی گرم بر لیتر می باشد. استفاده از چربی گیر رستوران باعث می شود بیش از ۹۰ درصد چربی و مواد روغنی موجود در فاضلاب حذف گردد.

چربی گیر رستوران

همچنین تخلیه فاضلاب های حاوی مواد روغنی و چربی مانند فاضلاب رستوران به چاه جذبی باعث می شود که چربی ها بر روی دیواره خاک درون چاه و در بین منافذ شن و ماسه نفوذ و رسوب کنند و چاه خاصیت جذب خود را از دست می دهد و این امر موجب ایجاد مشکلات زیست محیطی بسیاری خواهد شد.

چربی گیر رستوران نیازی به فرآیندهای پیچیده شیمیایی و یا بیولوژیکی برای جداسازی چربی از جریان فاضلاب نداشته و عمل جداسازی به صورت ثقلی و بر اساس وزن مخصوص فاضلاب و چربی و تفاوت بین آن ها انجام می گردد. هنگامی که فاضلاب از طریق لوله های ورودی به چربی گیر وارد می شود، جریان بسیار آرام بوده و همچنین دما کاهش می یابد و به همین دلیل چربی ها و مواد روغنی به صورت جامد درآمده و جداسازی آن ها بهتر صورت می گیرد.

چربی گیر رستوران

مزایای چربیگیر رستوران:

۱- قابل نصب بر روی زمین و یا به صورت دفنی

۲- راندمان بیش از ۹۰ درصد در حذف چربی

۳- عدم انتشار بو

۴- قابل حمل و نصب آسان

۵- مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی

 

گروه صنعتی رایمون سازنده انواع پکیج های چربی گیر پلی اتیلن و فایبر گلاس با بهترین کیفیت می باشد.
هدف ما ارائه خدمات با محوریت خلق ارزش های برتر برای گروه مشتریان می باشد.

برای کسب اطاعات بیشتر در ارتباط با چربی گیر پلی اتیلنی رستوران و اطلاع از قیمت محصولات می توانید به یکی از ۳ روش زیر اقدام کنید:

 از طریق تلفن تماس: شما میتوانید برای اطلاع و آگاهی از قیمت محصولات و ثبت سفارش مورد نظر با شماره تلفن۰۲۶۳۲۵۵۶۴۸۰ با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

از طریق تلگرام: این امکان برای شما وجود دارد تا درخواست خود را به شماره ۰۹۲۱۳۲۱۹۰۲۱ و یا آیدیRaymonOffice@ تلگرام کنید، تا در اسرع وقت به سوالات فنی و مالی شما پاسخ داده شود.

از طریق ایمیل: شما می توانید درخواست خود را به ایمیل Raymon1395@gmail.com  ارسال نمایید تا در اسرع وقت به سوالات فنی و مالی شما پاسخ داده شود.

واحد فنی گروه صنعتی رایمون: ۰۲۶۳۲۵۵۶۴۸۰ (۳۰ خط ویژه)

مطالب مرتبط در زمینه چربی گیر:

چربیگیر

چربیگیر فاضلاب

چربیگیر DAF

طراحی چربی گیر رستوران

چربی گیر پلی اتیلن

نوشته های مفید در زمینه چربی گیر:

تصفیه فاضلاب

تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال

روش های تصفیه فاضلاب

پکیج فاضلاب

کتاب تصفیه فاضلاب

تصفیه فاضلاب صنعتی

سپتیک تانک

پکیج کلرزنی

چربی گیر رستوران
۴.۵ (۹۰%) ۴ vote[s]
این صفحه را به اشتراک بگذارید