چربی گیر صنعتی

قیمت چربی گیر صنعتی / فاضلاب رستوران، مطبخ، آشپزخانه و تالارها به دلیل داشتن مقدار زیادی (FOGs (Fats, Oils and Greases یا به عبارتی (چربی، روغن و گریس) قبل از تخلیه به شبکه جمع آوری فاضلاب نیاز به پیش تصفیه دارند. طبق استانداردهای خروجی فاضلاب، به استناد ماده ۵ آیین نامه جلوگیری از آلودگی آب، حداکثر مجاز چربی در فاضلاب برای تخلیه به آب های سطحی، چاه جاذب و مصارف کشاورزی و آبیاری ۱۰ میلی گرم بر لیتر می باشد. استفاده از چربی گیر صنعتی باعث می شود بیش از ۹۰ درصد چربی و مواد روغنی موجود در فاضلاب حذف گردد.

GI with baffle A 1 300x148 - سازنده چربی گیر صنعتی

همچنین تخلیه فاضلاب های حاوی مواد روغنی و چربی مانند فاضلاب رستوران و برخی صنایع به چاه جذبی باعث می شود که چربی ها بر روی دیواره خاک درون چاه و در بین منافذ شن و ماسه نفوذ و رسوب کنند و چاه خاصیت جذب خود را از دست می دهد و این امر موجب ایجاد مشکلات زیست محیطی بسیاری خواهد شد.

محاسبه حجم فاضلاب تولیدی چربی گیر در رستوران:

در رستوران ها با توجه به پارامتر هایی از جمله تعداد پرس غذا، نحوه پخت و همچنین سطح بهداشت رستوران و یا آشپزخانه حجم فاضلاب تولیدی تعیین می گردد. از طرفی در رستوران ها نیمانند روش محاسبه فاضلاب بهداشتی بهترین روش برای برآورد میزان فاضلاب تولیدی مجموعه میزان آب مصرفی می باشد. به طور معمول حجم فاضلاب تولیدی حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد میزان آب مصرفی مجموعه می باشد. در صورت مشخص نبودن میزان آب مصرفی با استفاده از سرانه تولید فاضلاب به ازای پخت هر پرس غذا و تعداد پرس غذای طبخ شده، حجم فاضلاب تولیدی برآورد می شود. به طور معمول در ایران سرانه تولید فاضلاب به ازای طبخ هر پرس غذا بین ۱۰ تا ۲۰ لیتر در نظر گرفته می شود.

restaurant - سازنده چربی گیر صنعتی

کاربرد چربی گیر صنعتی

کلیه واحد هایی که مواد غذایی تهیه می کنند، همچون صنایع و کارخانجات فرآوری مواد غذایی، رستوران ها، آشپزخانه های بزرگ و کوچک، بیمارستان ها، ، هتل ها، شیرینی پزی ها و غیره نیازمند روشی کارآمد برای تصفیه چربی ، روغن و گریس هستند.

چربی گیر صنعتی و رستوران نیازی به فرآیندهای پیچیده شیمیایی و یا بیولوژیکی برای جداسازی چربی از جریان فاضلاب نداشته و عمل جداسازی به صورت ثقلی و بر اساس وزن مخصوص فاضلاب و چربی و تفاوت بین آن ها انجام می گردد. هنگامی که فاضلاب از طریق لوله های ورودی به چربی گیر وارد می شود، جریان بسیار آرام بوده و همچنین دما کاهش می یابد و به همین دلیل چربی ها و مواد روغنی به صورت جامد درآمده و جداسازی آن ها بهتر صورت می گیرد.

جهت اطلاع از قیمت چربی گیر صنعتی با ما تماس بگیرید.

CBI WP GT 20 2 300x253 - سازنده چربی گیر صنعتی

مزایای چربیگیر صنعتی:

۱- قابل نصب بر روی زمین و یا به صورت دفنی

۲- راندمان بیش از ۹۰ درصد در حذف چربی

۳- عدم انتشار بو

۴- قابل حمل و نصب آسان

۵- مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی

چربی گیر صنعتی

چربی گیر صنعتی جهت حذف مواد معلق، چربی و گریس پساب مکان هایی مانند کارخانجات، هتل ها، تالار ها، رستوران ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. فاضلاب آلوده این مکان ها قبل تخلیه به مسیر فاضلاب شهری، ابتدا توسط چربی گیرها جدا می شود. این امر کمک شایانی در جلوگیری از گرفتگی و انسداد لوله های فاضلاب می کند.

grease trap3 - سازنده چربی گیر صنعتی

پکیج چربی گیر و تصفیه تکمیلی پساب نفتی شرکت نفت اجرا شده توسط شرکت زیست آب پژوهش در ساری

گروه صنعتی رایمون سازنده انواع پکیج های چربی گیر پلی اتیلن و فایبر گلاس با بهترین کیفیت و با سابقه طولانی می باشد.

هدف ما ارائه خدمات با محوریت خلق ارزش های برتر برای گروه مشتریان می باشد.

قیمت چربی گیر صنعتی

جهت مشاوره و استعلام قیمت چربی گیر صنعتی، رستوران، آشپزخانه، تالار و … با کارشناسان زیست آب پژوهش تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۴۴۱۷۹۴۵۵

شماره تماس :

 

مطالب مرتبط در زمینه چربی گیر:

چربیگیر

چربیگیر فاضلاب

چربیگیر DAF

طراحی چربی گیر رستوران

چربی گیر پلی اتیلن

نوشته های مفید در زمینه چربی گیر:

تصفیه فاضلاب

تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال

روش های تصفیه فاضلاب

پکیج فاضلاب

کتاب تصفیه فاضلاب

تصفیه فاضلاب صنعتی

سپتیک تانک

پکیج کلرزنی

این صفحه را به اشتراک بگذارید